Centrum psychologii i psychoterapii Inteligentny Trening 2.0

Zmieniamy się dla Ciebie!

W zespole Inteligentny Trening 2.0 zawsze stawiamy na Twoje indywidualne potrzeby i rozwój! Chcemy być dla Ciebie miejscem, w którym znajdziesz kompleksowe wsparcie na każdym etapie życia, wyzwań i rozwoju. Właśnie dlatego zmieniamy się i oferujemy coraz więcej form współpracy. Przeczytaj, jak poszerzamy nasz zakres działań i co przygotowaliśmy dla Ciebie.

 

 

1. ZDROWIE

W dobie pandemii i związanych z nią zmian w naszym życiu , jeszcze bardziej stawiamy na zdrowie. Widzimy, że jest coraz większa potrzeba zadbania o psychikę, dobrostan, dobry sen i równowagę na co dzień. Zapraszamy do kontaktu z naszymi psychologami/terapeutami, którzy pomogą Ci zadbać o swoje wnętrze i będą wsparciem zarówno w momencie kryzysu, jak i na drodze do osiągnięcia Twojego celu. Zajrzyj też na naszego bloga, a także social media – publikujemy coraz więcej materiałów o tym, jak zadbać o siebie, zdrowie i dobre samopoczucie.

 

2. BIZNES

Czy chcesz mieć satysfakcję z życia zawodowego? To jeden z celów, który jest wspólny dla większości z nas. W zespole Inteligentny Trening 2.0 tworzymy nowe rozwiązania, które będą wsparciem w Twojej efektywności i rozwoju zawodowym. Znajdujemy też nowe rozwiązania dla zespołów i organizacji! Treningi neurobiofeedback wzmocnią koncentrację w pracy i pomogą w osiąganiu stanu świadomego relaksu. Jeśli myślisz o zmianie ścieżki kariery, porozmawiaj z naszym coachem. Potrzebujesz szkolenia lub warsztatów dla Twojego zespołu? Napisz do nas i opowiedz, jaki masz cel – na pewno znajdziemy optymalne rozwiązanie.

 

3. SPORT

Aktywność fizyczna i wsparcie sportowców to nasza specjalność! Wiemy, że ostatnie miesiące i pandemiczne obostrzenia to wyzwanie zarówno dla wielu amatorów, jak i profesjonalnych zawodników. Jak zawsze jesteśmy dla Ciebie – porozmawiaj z psychologiem sportu i sprawdź, co możesz zrobić, aby osiągać coraz lepsze wyniki lub wrócić do regularnych treningów. Mamy doświadczenie we współpracy zarówno z dorosłymi, jak i młodszymi sportowcami – zapraszamy na obozy piłkarskie i do szerszej współpracy, dostosowanej do Twoich aktualnych celów. Oferujemy szkolenia i webinary dla klubów sportowych: wspieramy zawodników, trenerów i rodziców. Będziemy z Tobą na starcie i na mecie!

ZdrowieBiznes i Sport to obszary, w których działamy jeszcze więcej i zawsze w zgodzie z Tobą. Napisz do nas i zapisz się do jednego z naszych specjalistów stacjonarnie lub online.

 

Jesteśmy dla Ciebie!
Zespół Inteligentny Trening 2.0

Autorki tekstu:
Kinga Gajewska, Dominika Koroluk, Patrycja Polanowska