Centrum psychologii i psychoterapii Inteligentny Trening 2.0

Kuba Godlewski

Jestem psychologiem sportu i trenerem piłki nożnej. Zapraszam dzieci, młodzież i osoby dorosłe na konsultacje z obszaru psychologii sportu, a także trening mentalny.

Obszary specjalizacji i zainteresowań:

  • trening mentalny,
  • wsparcie młodych sportowców,
  • motywacja, nastawienie oraz budowanie pewności siebie,
  • efektywne wyznaczanie celów;
  • skuteczna komunikacja i budowa skutecznych zespołów – teambuilding,
  • zarządzanie drużynami.

 

Ukończyłem psychologię na Uniwersytecie SWPS w Warszawie, ze specjalnością z psychologii sportu.

Obecnie kończę studia podyplomowe z psychologii sportu na warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Przez cały okres studiów byłem aktywnym członkiem Koła Naukowego Psychologii Sportu, w którym przez rok pełniłem także funkcję przewodniczącego. Doświadczenie zdobywałem już w trakcie studiowania – dzięki działalności Koła miałem okazję prowadzić warsztaty z psychologii sportu dla młodych zawodników oraz ich rodziców, a także występować na konferencjach naukowych. Od 2013 roku pracuję także jako trener piłki nożnej z dziećmi w różnym wieku – od U-4 do U-16. Obecnie posiadam licencję UEFA B.

W pracy psychologa sportu najważniejsze jest dla mnie budowanie relacji z zawodnikiem, która jest podstawą skutecznej współpracy. Zarówno w obszarze psychologii, jak i piłki nożnej, niezwykle istotny jest dla mnie ciągły rozwój, dlatego też jestem uczestnikiem wielu szkoleń oraz konferencji (których organizatorami są m.in.: Polski Związek Piłki Nożnej, Mazowiecki Związek Piłki Nożnej, Asystent Trenera, Ekstra Trener, Football Lab, Football Conference czy Science 4 Football), które stale dają mi możliwość sukcesywnego podnoszenia kompetencji.

Zapraszam na spotkania stacjonarne oraz online sportowców z każdej dyscypliny.