Centrum psychologii i psychoterapii Inteligentny Trening 2.0

Julia Gizińska

Jestem psychologiem i psychologiem sportu. Na konsultacje zapraszam dzieci, nastolatków i dorosłych do współpracy w obszarze psychologii sportu i treningu mentalnego.

Obszary specjalizacji i zainteresowań:

  •  trening mentalny,
  • budowanie pewności siebie,
  •  praca ze stresem i motywacją,
  • wsparcie sportowców,
  • kontrola i świadomość odczuwanych emocji.

 

We współpracy łączę wiedzę z obszaru psychologii z psychologią sportu i narzędziami treningu mentalnego. Prowadzę także warsztaty dla klubów sportowych, młodych sportowców i ich rodziców.

Zapraszam na spotkania stacjonarnie w Warszawie (Bielany/Bemowo) lub online.

Ukończyłam studia o kierunku psychologia na Uniwersytecie SWPS w Warszawie, gdzie moją specjalizacją była psychologia sportu i aktywności fizycznej.

W trakcie studiów przez pół roku przebywałam na wymianie studenckiej Erasmus, gdzie szlifowałam zdolności językowe oraz poszerzałam wiedzę m.in. z zakresu psychologii sportu, psychologii sądowej oraz psychologii muzyki.

Pracowałam także w poradni psychologiczno-pedagogicznej, aby poznać praktykę zawodu psychologa. Obecnie biorę udział w różnych szkoleniach, a moim celem jest poszerzanie wiedzy z zakresu efektywnej pracy z klientami.

We współpracy gabinetowej zależy mi na budowaniu relacji opartej na zaufaniu i bezpieczeństwie oraz zaopiekowaniu sfery prywatnej, jak i sportowej.

Poza psychologią interesuję się także siatkówką, z którą jestem związana od najmłodszych lat oraz śpiewem.