Sport

Aktywność fizyczna i wsparcie sportowców to nasza specjalność! Wiemy, że ostatnie miesiące i pandemiczne obostrzenia to wyzwanie zarówno dla wielu amatorów, jak i profesjonalnych zawodników. Jak zawsze jesteśmy dla Ciebie – porozmawiaj z psychologiem sportu i sprawdź, co możesz zrobić, aby osiągać coraz lepsze wyniki lub wrócić do regularnych treningów. Mamy doświadczenie we współpracy zarówno z dorosłymi, jak i młodszymi sportowcami – zapraszamy na obozy piłkarskie i do szerszej współpracy, dostosowanej do Twoich aktualnych celów. Oferujemy szkolenia i webinary dla klubów sportowych: wspieramy zawodników, trenerów i rodziców. Będziemy z Tobą na starcie i na mecie!

Opinie

Już po pierwszej wizycie w Inteligentny Trening 2.0 zauważam efekt u swojego syna, który jest piłkarzem. Na spotkania chodzi z przyjemnością, a efekty są niesamowite. Ogromna widza, empatia i super energia pracujących tam ludzi, spowodowała że syn odzyskał wiarę w siebie wyszedł ze sportowego dołka i pokonuje przeszkody, osiągając co raz większe sukcesy nie tylko w sporcie! POLECAM!

W tym miejscu nasza córka odnalazła swoje Ja. Od dłuższego czasu z zespołem współpracuje również nasz syn. Otrzymuje on wsparcie w realizacji swoich sportowych celów. Polecamy wszystkim niezdecydowanym. 

Jestem bardzo zadowolony, pomimo tylko kilku wizyt moje osiągnięcia w sporcie diametralnie wzrosły.

„Żadna droga w moim życiu nie była tak długa jak ta, która miała mnie zaprowadzić do mnie samej.”

Alice Miller