Centrum psychologii i psychoterapii Inteligentny Trening 2.0

Urszula Jędrzejczyk

Jestem psycholożką sportu i biegaczką. Zapraszam dzieci, młodzież i osoby dorosłe na konsultacje z obszaru psychologii sportu i treningu mentalnego, a także spotkania psychoedukacyjne.

Obszary specjalizacji i zainteresowań:

  • psychologia sportu i trening mentalny,
  • stres i radzenie sobie ze stresem,
  • regulacja i akceptacja emocji,
  • wyznaczanie i realizowanie celów,
  • motywacja i pewność siebie,
  • neurobiologia – funkcje i neuroplastyczność mózgu,
  • sprawność mózgu i aktywność fizyczna w każdym wieku,
  • prowadzenie warsztatów o działaniu mózgu – nauka poprzez praktykę i zabawę,
  • neurobiofeedback EEG – praca nad koncentracją uwagi,
  • Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach (TSR).


Zapraszam na spotkania stacjonarne lub online.

Jestem absolwentką psychologii ze specjalizacją sport i aktywność fizyczna na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. W trakcie studiów rozwijałam się w Kole Naukowym Psychologii Sportu – uczestniczyłam w konferencjach, prowadziłam warsztaty z treningu mentalnego oraz byłam członkinią zarządu Koła. Obecnie współpracuję z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Cenne doświadczenie zbieram podczas prowadzenia warsztatów psychologicznych i konsultacji indywidualnych na obozach piłkarskich Polish Soccer Skills.

Na co dzień jestem biegaczką, która uwielbia długie dystanse. Biegam regularnie od 6 lat i wiem, że aktywność fizyczna istotnie wpływa na kształtowanie osobowości – wytrwałości, motywacji, samoakceptacji, a także akceptacji błędów i różnych, czasem też trudnych emocji.

W związku z tym, że dużo biegam, prowadzę też konsultacje psychologiczne dla biegaczy.

Interesuję się także działaniem mózgu – jego funkcjonowaniem, niesamowitą pojemnością i zdolnością uczenia się. Dużo czytam i prowadzę psychoedukacyjny fanpage o neurobiologii. W związku z zainteresowaniami mózgiem i jego działaniem, ukończyłam kurs neurobiofeedback EEG i rozwijam wiedzę w tym obszarze. Uważam, że wiedza i możliwość obserwowania reakcji mózgu na bieżąco w trakcie treningu neurobiofeedback jest wspaniałym sposobem nauki o sobie, swoich emocjach i ciele.

Uważam, że samoakceptacja i próba zrozumienia emocji jest ogromną częścią dobrostanu. W najbliższym czasie rozpoczynam kolejne szkolenie z TSR (Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach) na poziomie zaawansowanym.

W pracy psychologa najważniejsze są dla mnie relacje, komunikacja i umiejętność rozmowy o każdej emocji – bez osądzania i krytykowania.Stawiam na wysłuchanie, zrozumienie, naukę w praktyce poprzez zabawę i podążanie za osobą tak, aby towarzyszyć w procesie rozwoju i zmiany.