Centrum psychologii i psychoterapii Inteligentny Trening 2.0

Emilia Jagiełło

Jestem psychologiem w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie CBT, trenerem neurobiofeedback EEG oraz psychologiem sportu - specjalizuję się w pracy ze sportowcami.

Obszary specjalizacji i zainteresowań:

  • psychologia sportu i trening mentalny,

  • kompleksowe wsparcie sportowców – mentalne i psychoterapeutyczne,

  • trening koncentracji uwagi neurobiofeedback EEG,

  • stres i radzenie sobie ze stresem,

  • regulacja i akceptacja emocji,

  • wyznaczanie i realizowanie celów,

  • motywacja i pewność siebie.

Zapraszam na spotkania online lub stacjonarnie w Warszawie (Bemowo, Ochota).

Ukończyłam psychologię ze specjalnością psychologia kliniczna na SWPS Uniwersytecie Humanistycznospołecznym w Warszawie oraz studia podyplomowe Psychologia Sportu na tej samej uczelni. Aktualnie jestem w trakcie 4-letniego szkolenia psychoterapii akredytowanego przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPiB).

Doświadczenie z zakresu psychologii sportu zdobywałam w Warszawskiej Akademii Piłkarskiej “Ferajna” uczestnicząc w treningach piłki nożnej dzieci i młodzieży.

Tuż po ukończeniu studiów zajmowałam się pracą naukowo-badawczą przy współpracy z ośrodkami naukowymi na całym świecie. Dzięki temu doświadczeniu miałam okazję zdobyć wiedzę z zakresu badania biologicznych wskaźników aktywności poznawczej i emocjonalnej za pomocą takich narzędzi jak: eyetracker, EEG, GSR czy badanie czasu reakcji (RT). Wspólnie z psychologami i profesorami uczelni wyższych współtworzyłam i realizowałam projekt “Uwierz w Siebie” dotyczący pracowniczego wellbeingu i pewności siebie kobiet i mężczyzn w Polsce.

Jestem związana ze sportem od najmłodszych lat życia: trenowałam gimnastykę artystyczną, pływanie czy taniec. Dzięki doświadczeniu różnych dyscyplin sportu, wiem jak aspekt mentalny może wspierać wykonanie w danej dyscyplinie sportowej.

Oferuję opiekę psychologiczną i korzystam z narzędzi treningu mentalnego. Proponuję spersonalizowane podejście do trudności oraz narzędzia, które mogą wpłynąć na lepsze efekty w sporcie i lepsze radzenie sobie z emocjami. Nie tylko na arenie sportowej, ale także w codziennym życiu.