Centrum psychologii i psychoterapii Inteligentny Trening 2.0

Emilia Jagiełło

Jestem psychologiem oraz psychologiem sportu - specjalizuję się w pracy ze sportowcami.

Obszary specjalizacji i zainteresowań:

  • psychologia sportu i trening mentalny,

  • kompleksowe wsparcie sportowców – mentalne i psychoterapeutyczne,

  • praca z dziećmi i młodzieżą,

  • stres i radzenie sobie ze stresem,

  • regulacja i akceptacja emocji,

  • wyznaczanie i realizowanie celów,

  • motywacja i pewność siebie


Zapraszam na spotkania stacjonarne lub online.

Ukończyłam psychologię ze specjalnością psychologia kliniczna na SWPS Uniwersytecie Humanistycznospołecznym w Warszawie oraz studia podyplomowe Psychologia Sportu na Uniwersytecie SWPS.

Doświadczenie z zakresu psychologii sportu zdobywałam odbywając staż w Warszawskiej Akademii Piłkarskiej “Ferajna”, w której uczestniczyłam w treningach sportowych dzieci. Specjalizuję się w pracy z dziećmi i młodzieżą.

Mam doświadczenie w pracy naukowo-badawczej oraz współpracy z ośrodkami naukowymi na całym świecie. Pracowałam w firmie neuromarketingowej, która specjalizowała się w badaniu biologicznych wskaźników aktywności poznawczej i emocjonalnej z wykorzystaniem takich narzędzi jak: eyetracker, EEG, GSR czy badanie czasu reakcji (RT). Wspólnie z psychologami i profesorami uczelni wyższych współtworzyłam i realizowałam projekt “Uwierz w Siebie” dotyczący pracowniczego wellbeingu i pewności siebie kobiet i mężczyzn w Polsce.

Jestem zaangażowana w działalność charytatywną – od kilku lat współtworzę musicale charytatywne organizowane przez szkołę tańca.

Jestem związana ze sportem od najmłodszych lat życia: trenowałam gimnastykę artystyczną, pływanie czy taniec. Dzięki doświadczeniu z różnymi dziedzinami sportu, wiem z czym wiąże się codzienność sportowca oraz jak aspekt mentalny może wspierać wykonanie w danej dyscyplinie sportowej. Oferuję opiekę psychologiczną i korzystam z narzędzi treningu mentalnego. Proponuję tylko efektywne i sprawdzone narzędzia, które mogą wpłynąć na lepsze efekty w sporcie i lepsze radzenie sobie z emocjami. Nie tylko w sporcie, ale także w codziennym życiu.