Wojciech Pabjańczyk

Zapraszam na konsultacje psychoedukacyjne dla osób chorych, a także rodzin i opiekunów.

Ukończyłem studia na wydziale lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Od 2017 r. pracuje w Oddziale Psychiatrycznym Męskim Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. M. Skłodowskiej-Curie w Zgierzu, gdzie odbywam szkolenie specjalizacyjne.

Odkąd jestem aktywny zawodowo rozwijam kompetencje w zakresie komunikacji z pacjentem – budowaniu relacji opartej na zaufaniu oraz umiejętnej edukacji pacjenta.

Odbyłem szkolenia w dziedzinie dialogu motywującego oraz terapii simontonowskiej stosowanej u osób z diagnozą nowotworową. Prowadziłem pierwszą w Polsce grupę psychoedukacyjną opartą na założeniach tego programu.

Stale podnoszę swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w szkoleniach, zjazdach, konferencjach medycznych oraz pracę własną.

Posiadam doświadczenie w pracy z osobami chorującymi somatycznie.

Stawiam na holistyczne podejście do zdrowia somatycznego i psychicznego, edukację zdrowotną, łączenie oddziaływań terapeutycznych z farmakoterapią.

Interesuje się medycyną stylu życia oraz „trzecią falą” terapii poznawczo- behawioralnej, ze szczególnym naciskiem na techniki mindfulness i DBT.

Zajmuje się leczeniem osób z:
-zaburzeniami nastroju, osobowości
-schizofrenią,
-otępieniami,
-uzależnieniami.

konsultacje psychoedukacyjne online 300zł/60min

Blog

Czy wiesz co jesz?

Czy wiesz co jesz?

Zdrowe i zbilansowane jedzenie jest taksamo ważne jak aktywność fizyczna i sen. Dlatego warto wiedzieć, na co warto zwracać uwagę, gdy kupujesz to, co później jesz. W tym wpisie piszemy o tym, czym dobrze się kierować aby podejmować świadome, zdrowe wybory żywieniowe...

Sprawdź, czy dobrze śpisz

Sprawdź, czy dobrze śpisz

Dlaczego ostatnio tak dużo mówi się o zdrowym śnie? Przecież każdy z nas robi to codziennie – kładziemy się spać i wstajemy rano z łóżka. Nie trzeba się tego uczyć, ani wkładać w to wysiłku, bo organizm sam domaga się snu. Czy rzeczywiście? 1. Tu liczy się ilość i...