Ula Jędrzejczyk

Skończyłam psychologię ze specjalizacją sport i aktywność fizyczna na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. W trakcie studiów rozwijałam się w Kole Naukowym Psychologii Sportu – uczestniczyłam w konferencjach, prowadziłam warsztaty z treningu mentalnego oraz byłam członkinią zarządu Koła. Obecnie współpracuję z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Cenne doświadczenie zbieram podczas prowadzenia warsztatów psychologicznych i konsultacji indywidualnych na obozach piłkarskich Polish Soccer Skills.

Na co dzień jestem biegaczką, która uwielbia długie dystanse. Biegam regularnie od 6 lat i wiem, że aktywność ta w jakiś sposób kształtuje mój psychologiczny charakter – wytrwałość, motywację, samoakceptację, rozumienie błędów, emocje itd. Choć jestem w tym amatorką, sport ten pokazał mi siebie z różnych stron i nadal uczy wiele. W związku z tym, że dużo biegam, prowadziłam też kilka konsultacji psychologicznych dla biegaczy.

Nie tylko psychologia i sport.

Interesuję się także działaniem mózgu – jego funkcjonowaniem, niesamowitą
pojemnością i zdolnością uczenia się. W związku z tym, staram się poznawać ten zamknięty w naszej czaszce świat. Dużo czytam i prowadzę fanpage. Dodatkowo odbyłam kurs z biofeedbacku i chcę kontynuować naukę w tym temacie. Uważam, że wiedza i możliwość obserwowania naszych reakcji mózgowych na bieżąco jest wspaniałym sposobem nauki o sobie, swoich emocjach i ciele. Wychodzę z założenia, że samoakceptacja i próba zrozumienie swoich emocji jest ogromną częścią dobrostanu. Obecnie robię certyfikat z TSR (Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach) i jestem w trakcie I – ego Kursu Podstawowego.

Najważniejsze dla mnie są relacje, komunikacja i umiejętność rozmowy o każdej emocji, bez osądzania i krytykowania.

W swojej pracy stawiam na wysłuchanie, zrozumienie, często praktykę poprzez zabawę i podążanie za osobą, tak aby móc towarzyszyć jej w procesie.

Wychodzę z założenia, że psychologia jest dla każdego.

konsultacje psychologiczne 55min/150zł

Blog

Czy wiesz co jesz?

Czy wiesz co jesz?

Zdrowe i zbilansowane jedzenie jest taksamo ważne jak aktywność fizyczna i sen. Dlatego warto wiedzieć, na co warto zwracać uwagę, gdy kupujesz to, co później jesz. W tym wpisie piszemy o tym, czym dobrze się kierować aby podejmować świadome, zdrowe wybory żywieniowe...

Sprawdź, czy dobrze śpisz

Sprawdź, czy dobrze śpisz

Dlaczego ostatnio tak dużo mówi się o zdrowym śnie? Przecież każdy z nas robi to codziennie – kładziemy się spać i wstajemy rano z łóżka. Nie trzeba się tego uczyć, ani wkładać w to wysiłku, bo organizm sam domaga się snu. Czy rzeczywiście? 1. Tu liczy się ilość i...