Sylwia Sulima

pedagog specjalny, oligofrenopedagog, terapeuta pedagogiczny, trener terapii neurobiofeedback, animator czasu wolnego dzieci i młodzieży. Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Certyfikowany specjalista terapii ręki i stopy.

Posiada doświadczenie w pracy z dziećmi na różnym poziomie rozwoju. Dokonuje oceny funkcjonowania dzieci w przestrzeni społecznej oraz tworzy Indywidualne Programy Terapeutyczne.  Regularnie uczestniczy w seminariach i kursach z zakresu terapii dzieci ze spektrum autyzmu oraz zespołem Aspergera. Stosuje metody i formy terapii w rozwoju trzech sfer funkcjonowania: poznawczej, emocjonalnej i społecznej. W obszarze jej zainteresowań jest obserwacja, analiza zachowania człowieka oraz zapewnienie w terapii poczucia bezpieczeństwa poprzez motywacje.

 

Moim celem jest wytrenowanie Twojego mózgu do perfekcji oraz znalezienie przepisu na Twój własny sukces. Wspólnie możemy wypracować dobre nawyki i dokonać świadomych zmian w Twoim życiu.

 

Szkolenia:

– Terapia Biofeedback EEG oraz analiza QEEG w zastosowaniach klinicznych oraz treningu szczytowej wydajności.

– Terapia ręki i stopy

– Seminarium ” Mam zespół Aspergera”

– Animator czasu wolnego

– Kurs „Rozwijanie kompetencji muzycznych i rytmicznych dzieci w wieku przedszkolnym uwzględniając metody: C. Orffa i B. Staruss”

– Kurs „Dziecięca matematyka, czyli jak wspomagać rozwój dziecka w zakresie edukacji matematycznej i nie tylko…zarys teorii i praktyki autorstwa E.Gruszczyk-Kolczyńskiej i E.Zielińskiej”

 

 

140zł / 55 min -terapia

110zł / 55 min -Biofeedback 

Blog

Jak być dobrym przyjacielem? 5 pomysłów na lepszą relację

Jak być dobrym przyjacielem? 5 pomysłów na lepszą relację

Są z nami wtedy, gdy ich potrzebujemy. Albo wtedy kiedy po prostu chcemy się pośmiać – zrobić przerwę w pracy, wysłać sobie jakiś film czy wiadomość. Najczęściej mamy pewność, że to, co wysyłamy będzie podobać się naszym przyjaciołom. Skąd to wiemy? Czasem wydaje nam...

Jak polubić siebie tak na serio?

Jak polubić siebie tak na serio?

Samoakceptacja w 5 prostych krokach dla każdego  To już kolejny #TydzieńAkceptacji! Lato to czas, kiedy zaczynamy bardziej zauważać swoje ciało. Ale nie dlatego, że potrzebuje relaksu, odpoczynku czy przyjemności. Najczęściej dlatego, że wychodzimy na plażę, zakładamy...

Zmieniamy się dla Ciebie!

Zmieniamy się dla Ciebie!

W zespole Inteligentny Trening 2.0 zawsze stawiamy na Twoje indywidualne potrzeby i rozwój! Chcemy być dla Ciebie miejscem, w którym znajdziesz kompleksowe wsparcie na każdym etapie życia, wyzwań i rozwoju. Właśnie dlatego...