Sylwia Sulima

Pedagog specjalny, oligofrenopedagog, terapeuta pedagogiczny, trener terapii neurobiofeedback, animator czasu wolnego dzieci i młodzieży. Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Certyfikowany specjalista terapii ręki i stopy.

Posiada doświadczenie w pracy z dziećmi na różnym poziomie rozwoju. Dokonuje oceny funkcjonowania dzieci w przestrzeni społecznej oraz tworzy Indywidualne Programy Terapeutyczne.  Regularnie uczestniczy w seminariach i kursach z zakresu terapii dzieci ze spektrum autyzmu oraz zespołem Aspergera. Stosuje metody i formy terapii w rozwoju trzech sfer funkcjonowania: poznawczej, emocjonalnej i społecznej. W obszarze jej zainteresowań jest obserwacja, analiza zachowania człowieka oraz zapewnienie w terapii poczucia bezpieczeństwa poprzez motywacje.

Moim celem jest wytrenowanie Twojego mózgu do perfekcji oraz znalezienie przepisu na Twój własny sukces. Wspólnie możemy wypracować dobre nawyki i dokonać świadomych zmian w Twoim życiu.

 

Szkolenia:

– Terapia Biofeedback EEG oraz analiza QEEG w zastosowaniach klinicznych oraz treningu szczytowej wydajności.

– Terapia ręki i stopy

– Seminarium ” Mam zespół Aspergera”

– Animator czasu wolnego

– Kurs „Rozwijanie kompetencji muzycznych i rytmicznych dzieci w wieku przedszkolnym uwzględniając metody: C. Orffa i B. Staruss”

– Kurs „Dziecięca matematyka, czyli jak wspomagać rozwój dziecka w zakresie edukacji matematycznej i nie tylko…zarys teorii i praktyki autorstwa E.Gruszczyk-Kolczyńskiej i E.Zielińskiej”

140zł / 55 min -terapia

110zł / 55 min -Biofeedback 

Blog

Czy wiesz co jesz?

Czy wiesz co jesz?

Zdrowe i zbilansowane jedzenie jest taksamo ważne jak aktywność fizyczna i sen. Dlatego warto wiedzieć, na co warto zwracać uwagę, gdy kupujesz to, co później jesz. W tym wpisie piszemy o tym, czym dobrze się kierować aby podejmować świadome, zdrowe wybory żywieniowe...

Sprawdź, czy dobrze śpisz

Sprawdź, czy dobrze śpisz

Dlaczego ostatnio tak dużo mówi się o zdrowym śnie? Przecież każdy z nas robi to codziennie – kładziemy się spać i wstajemy rano z łóżka. Nie trzeba się tego uczyć, ani wkładać w to wysiłku, bo organizm sam domaga się snu. Czy rzeczywiście? 1. Tu liczy się ilość i...