Centrum psychologii i psychoterapii Inteligentny Trening 2.0

Pojedź z nami na obóz!

Obozy sportowe dla dzieci i młodzieży – dużo ruchu, zero nudy!

Co czeka Cię na obozie?

– 7 dni na boisku z doświadczonymi trenerami i pakietem sportowych atrakcji
– smaczne i zdrowe posiłki dla prawdziwych sportowców
– trening dopasowany do Twoich umiejętności i taki, żeby być tylko lepszym!
– nie tylko piłka – aby być sprawnym, robimy też profesjonalne treningi crossfit
– wsparcie psychologa sportu i ciekawe warsztaty

Dlaczego warto jechać z nami?

Tak jak i Ty, my po prostu kochamy sport! Z naszych obozów wróciło już wielu zadowolonych, młodych sportowców i najczęściej wracają po więcej 😊 Od wielu lat dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem – mamy ogromną satysfakcję, kiedy widzimy Wasz rozwój. Wiemy, jak wprowadzić dobre nawyki i pracować nad motywacją, pewnością siebie i zaangażowaniem.

Trenerzy i kadra ekspertów

Nasi trenerzy i eksperci sprawią, że poczujesz się jak sportowiec z topowych europejskich drużyn piłkarskich. Uwielbiamy pracować z młodymi sportowcami i wierzymy, że każdy ma swoją szansę na sukces. Pracujemy w niedużych grupach, więc do każdego podchodzimy indywidualnie i dbamy o Twoje specyficzne potrzeby. Robimy wszystko, żebyś był coraz lepszy!

Co powinni wiedzieć rodzice

Gwarantujemy, że Twój młody sportowiec będzie zadowolony! Z Twoim dzieckiem/nastolatkiem pracują tylko wykwalifikowani eksperci, którzy dają z siebie 100% zaangażowania. Nikt nie jest anonimowy – obserwujemy i dbamy o indywidualne potrzeby każdego sportowca. Wszystko po to, aby iść do przodu i rozwijać się w sporcie – zarówno fizycznie, taktycznie, jak i mentalnie.


Zapraszamy do kontaktu – odpowiemy na wszystkie pytania i zrobimy rezerwację.

Do zobaczenia na obozie!