Monika Świątek

Ukończyłam psychologię ze specjalnością kliniczną na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie oraz psychologię sportu w nurcie Sportu Pozytywnego na Uniwersytecie SWPS. W swojej pracy wykorzystuję techniki z nurtu Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR). Aktualnie jestem w trakcie całościowego szkolenia w psychoterapii w nurcie poznawczo-behawioralnym (CBT).

W pracy z dziećmi i młodzieżą kieruję się empatią i szacunkiem. Szczególną uwagę poświęcam stworzeniu bezpiecznych warunków i zbudowaniu dobrej relacji.

Moim celem w pracy z młodymi zawodnikami jest wyposażanie ich w wiedzę psychologiczną z zakresu treningu mentalnego, m.in. kontroli emocji, koncentracji, pewności siebie czy motywacji, by zyskiwali samoświadomość i autonomię w radzeniu sobie z wyzwaniami, jakich będą doświadczali nie tylko w sporcie, ale i w życiu.

Umiejętności pracy zarówno indywidualnej, jak i z grupą zdobyłam podczas 3-letniego projektu Inkubator PSI na ścieżce trenerskiej, podczas którego rozwijałam kompetencje trenerskie oraz interpersonalne, a także tworzyłam i prowadziłam warsztaty oraz szkolenia z zakresu umiejętności psychospołecznych.

Prywatnie jestem pasjonatką biegania, szczególnie długodystansowego w górach. Oprócz tego nieustannie pogłębiam swoją wiedzę psychologiczną poprzez liczne warsztaty i szkolenia.

trening mentalny 150zł /60min 

konsultacje psychologiczne 150zł /60min 

Blog

Czy wiesz co jesz?

Czy wiesz co jesz?

Zdrowe i zbilansowane jedzenie jest taksamo ważne jak aktywność fizyczna i sen. Dlatego warto wiedzieć, na co warto zwracać uwagę, gdy kupujesz to, co później jesz. W tym wpisie piszemy o tym, czym dobrze się kierować aby podejmować świadome, zdrowe wybory żywieniowe...

Sprawdź, czy dobrze śpisz

Sprawdź, czy dobrze śpisz

Dlaczego ostatnio tak dużo mówi się o zdrowym śnie? Przecież każdy z nas robi to codziennie – kładziemy się spać i wstajemy rano z łóżka. Nie trzeba się tego uczyć, ani wkładać w to wysiłku, bo organizm sam domaga się snu. Czy rzeczywiście? 1. Tu liczy się ilość i...