Magdalena Cieślik

Jestem psycholożką w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego
w nurcie CBT. 

Ukończyłam studia psychologiczne ze specjalnością kliniczną na SWPS Uniwersytecie Humanistycznospołecznym w Warszawie. Aktualnie jestem w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie poznawczo-behawioralnym (CBT). 

Współpracuję z młodzieżą oraz dorosłymi. 

Swoje doświadczenie zdobywałam na praktykach oraz licznych wolontariatach m.in. w Domu Geriatryczno-Rehabilitacyjnym, gdzie pracowałam z osobami cierpiącymi na zaburzenia lękowe, depresję oraz osobami zmagającymi się z kryzysami życiowymi. Brałam również udział w projekcie monitorowania pracy sądów realizowanym przez Centrum Praw Kobiet, a także udzielałam się społecznie w grupie studenckiej, gdzie dla społeczności uniwersyteckiej organizowaliśmy wydarzenia kulturalne oraz zbiórki charytatywne.

Od kilku lat pracuję również w środowisku korporacyjnym, które pozwoliło mi doświadczyć dynamicznej pracy pod presją czasu. Praca ta pokazała mi, z jakimi trudnościami mogą mierzyć się osoby odczuwające przewlekły stres i przeciążenie obowiązkami.

Swoją wiedzę psychologiczną nieustająco pogłębiam o nowe szkolenia m.in. Terapię par. 

W pracy z ludźmi zależy mi na wspieraniu ich w pokonywaniu codziennych trudności i wyposażeniu ich w odpowiednie narzędzia.

Pracę z Klientem opieram na wzajemnym szacunku oraz zaufaniu. Zależy mi na stworzeniu bezpiecznych warunków sprzyjających rozwojowi i odkrywaniu siebie.

terapia par 170zl/55min

Blog

Czy wiesz co jesz?

Czy wiesz co jesz?

Zdrowe i zbilansowane jedzenie jest taksamo ważne jak aktywność fizyczna i sen. Dlatego warto wiedzieć, na co warto zwracać uwagę, gdy kupujesz to, co później jesz. W tym wpisie piszemy o tym, czym dobrze się kierować aby podejmować świadome, zdrowe wybory żywieniowe...

Sprawdź, czy dobrze śpisz

Sprawdź, czy dobrze śpisz

Dlaczego ostatnio tak dużo mówi się o zdrowym śnie? Przecież każdy z nas robi to codziennie – kładziemy się spać i wstajemy rano z łóżka. Nie trzeba się tego uczyć, ani wkładać w to wysiłku, bo organizm sam domaga się snu. Czy rzeczywiście? 1. Tu liczy się ilość i...