Kuba Godlewski

Ukończyłem psychologię na Uniwersytecie SWPS w Warszawie, ze specjalnością z psychologii sportu.

Obecnie jestem także w trakcie kończenia studiów podyplomowych z psychologii sportu na warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Przez cały okres moich studiów byłem aktywnym członkiem Koła Naukowego Psychologii Sportu, w którym przez rok byłem także przewodniczącym. Swoje doświadczenie zdobywałem już w trakcie studiowania – dzięki działalności Koła miałem okazję prowadzić warsztaty z psychologii sportu dla młodych zawodników oraz ich rodziców, a także występować na konferencjach naukowych. Od 2013 roku pracuję także jako trener piłki nożnej z dziećmi w różnym wieku – od U-4 do U-12. Obecnie posiadam licencję UEFA B.

W mojej pracy najważniejsze jest dla mnie zbudowanie relacji z zawodnikiem, która jest podstawą skutecznej współpracy. Zarówno w obszarze psychologii, jak i piłki nożnej, niezwykle istotny jest dla mnie ciągły samorozwój, dlatego też jestem uczestnikiem wielu szkoleń oraz konferencji (których organizatorami są m.in. Polski Związek Piłki Nożnek, Mazowiecki Związek Piłki Nożnej, Asystent Trenera, Ekstra Trener, Football Lab, Football Conference czy Science 4 Football), które stale dają mi możliwość podnoszenia moich kompetencji.

Z zakresu psychologii sportu interesuje mnie najbardziej budowa skutecznych zespołów i rola liderów w nich. Prywatnie  interesuję się także dziennikarstwem sportowym, filmami oraz literaturą.

150 zł / 1 h

Blog

Czy wiesz co jesz?

Czy wiesz co jesz?

Zdrowe i zbilansowane jedzenie jest taksamo ważne jak aktywność fizyczna i sen. Dlatego warto wiedzieć, na co warto zwracać uwagę, gdy kupujesz to, co później jesz. W tym wpisie piszemy o tym, czym dobrze się kierować aby podejmować świadome, zdrowe wybory żywieniowe...

Sprawdź, czy dobrze śpisz

Sprawdź, czy dobrze śpisz

Dlaczego ostatnio tak dużo mówi się o zdrowym śnie? Przecież każdy z nas robi to codziennie – kładziemy się spać i wstajemy rano z łóżka. Nie trzeba się tego uczyć, ani wkładać w to wysiłku, bo organizm sam domaga się snu. Czy rzeczywiście? 1. Tu liczy się ilość i...