Kinga Gajewska

Jestem psycholożką w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie poznawczo-behawioralnym (CBT). Współpracuję z dorosłymi i młodzieżą.
W jakich obszarach nasze spotkania mogą być pomocne i wspierające?

Jeśli chcesz żyć dobrze i po swojemu. Dbać o siebie i dobrą relację zarówno ze sobą, jak i z innymi. Z większą pewnością i wiarą w siebie dążyć do swoich celów. Gdy widzisz, że jest w Tobie wiele emocji, które bywają trudne i nie wiesz, jak sobie z nimi poradzić. Gdy wciąż powtarzasz pewne schematy lub zdarzają Ci się sytuacje, z których nie możesz znaleźć wyjścia. Zawsze warto o tym porozmawiać i przyjrzeć się, jak można sobie radzić lepiej i w zgodzie ze sobą. Jak polubić siebie i swoje życie. W którym kierunku zacząć dobrą zmianę dla siebie tak, żeby po prostu żyło się lepiej.

Obszary mojej specjalizacji i zainteresowań:

– radzenie sobie ze stresem i lękiem,
– dobre i bliskie relacje / kryzys rozstania
– zdrowie i dobre samopoczucie, samoakceptacja,
– samoocena, naturalna pewność siebie i rozwój osobisty,
– życie w zgodzie ze sobą,
– wyrozumiałość, łagodność, strefa komfortu,
– techniki relaksacji i uważności,
– szacunek do siebie, swojego ciała, tożsamości płciowej i orientacji seksualnej.

Zapraszam na spotkania stacjonarnie lub online.

Jestem absolwentką Psychologii na Uniwersytecie SWPS i wolontariuszką w Kryzysowym Telefonie Zaufania Instytutu Psychologii Zdrowia. W trakcie przygotowania do stażu w Telefonie Zaufania przeszłam szereg szkoleń z interwencji kryzysowej, pomocy psychologicznej, a także wsparcia osób w kryzysie suicydalnym.
We wrześniu 2020 r. ukończyłam szkolenie „Terapeuta LGBTQ+”.
W lutym 2021 ukończyłam szkolenie z poznawczo-behawioralnej Terapii Bezsenności (CBT-I).
W lipcu 2021 ukończyłam szkolenie z technik TSR i NVC w pracy z klientem zgłaszającym objawy depresyjne.
W listopadzie 2021 ukończyłam szkolenie „Wstęp do Terapii Akceptacji i Zaangażowania ACT”.

W styczniu 2022 r. ukończyłam szkolenie „Dialog Motywujący” organizowany przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczo-Behawioralnej.

170zł /55min

Blog

Czy wiesz co jesz?

Czy wiesz co jesz?

Zdrowe i zbilansowane jedzenie jest taksamo ważne jak aktywność fizyczna i sen. Dlatego warto wiedzieć, na co warto zwracać uwagę, gdy kupujesz to, co później jesz. W tym wpisie piszemy o tym, czym dobrze się kierować aby podejmować świadome, zdrowe wybory żywieniowe...

Sprawdź, czy dobrze śpisz

Sprawdź, czy dobrze śpisz

Dlaczego ostatnio tak dużo mówi się o zdrowym śnie? Przecież każdy z nas robi to codziennie – kładziemy się spać i wstajemy rano z łóżka. Nie trzeba się tego uczyć, ani wkładać w to wysiłku, bo organizm sam domaga się snu. Czy rzeczywiście? 1. Tu liczy się ilość i...