Karolina Stępień – Cach

Jestem psychologiem pracującym w sporcie. W ramach studiów ukończyłam moduły: neuropsychologia i psychologia sportu.

Jako psycholog pracuję ze sportowcami, trenerami oraz rodzicami zawodników w różnym wieku, zarówno w dyscyplinach indywidualnych, jak i zespołowych. Skupiam się na całościowym podejściu do kariery sportowej pamiętając, że sportowiec to przede wszystkim człowiek. Swoją pracę poddaję stałej superwizji.
Aktualnie jestem w trakcie szkolenia do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty poznawczo – behawioralnego akredytowanego przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej.

Co pozwala mi pracować ze sportowcami borykającymi się z:

– stresem i radzeniem sobie z trudnymi emocjami w sporcie
– zaburzeniami nastroju
– lękiem i radzeniu sobie z powrotem do sportu po urazie
– zaburzeniami stresowych pourazowych PTSD
– zaburzeniami lękowymi
– zaburzeniami obsesyjno – kompulsyjnymi

Wykorzystuje m.in. techniki poznawcze i behawioralne, techniki poznawcze oparte na uważności (MBCT – Mindfulness-Based Cognitive Therapy). Jestem certyfikowanym coachem ICF. W swojej pracy wykorzystuje umiejętności coachingu w pracy nad budowaniem pewności siebie, nastawienia, motywacji i dobrostanu i komfortu w życiu pozasportowym. Prowadzę także warsztaty, wykłady, szkolenia i obozy z zakresu psychologii w sporcie.
Jako ekspert z zakresu psychologii i psychologii sportu współpracuję z m.in. TVP2, TVN, „Charaktery”, „Asystent Trenera”.

Wartościami, które są dla mnie szczególnie ważne w kontakcie z drugim człowiekiem są: autentyczność i zaufanie. Podczas spotkań całą swoją uwagę poświęcam klientowi i temu z czym przychodzi.

170zł /55min

Blog

Jak być dobrym przyjacielem? 5 pomysłów na lepszą relację

Jak być dobrym przyjacielem? 5 pomysłów na lepszą relację

Są z nami wtedy, gdy ich potrzebujemy. Albo wtedy kiedy po prostu chcemy się pośmiać – zrobić przerwę w pracy, wysłać sobie jakiś film czy wiadomość. Najczęściej mamy pewność, że to, co wysyłamy będzie podobać się naszym przyjaciołom. Skąd to wiemy? Czasem wydaje nam...

Jak polubić siebie tak na serio?

Jak polubić siebie tak na serio?

Samoakceptacja w 5 prostych krokach dla każdego  To już kolejny #TydzieńAkceptacji! Lato to czas, kiedy zaczynamy bardziej zauważać swoje ciało. Ale nie dlatego, że potrzebuje relaksu, odpoczynku czy przyjemności. Najczęściej dlatego, że wychodzimy na plażę, zakładamy...

Zmieniamy się dla Ciebie!

Zmieniamy się dla Ciebie!

W zespole Inteligentny Trening 2.0 zawsze stawiamy na Twoje indywidualne potrzeby i rozwój! Chcemy być dla Ciebie miejscem, w którym znajdziesz kompleksowe wsparcie na każdym etapie życia, wyzwań i rozwoju. Właśnie dlatego...