Karolina Stępień – Cach

Psycholog sportu i certyfikowany  psychoterapeuta poznawczo-behawioralny. 

Psychoterapia to dla mnie przestrzeń, w której powstaje relacja oparta na partnerstwie, zaufaniu, akceptacji i autentycznym kontakcie. W kontakcie z klientem  kierują się przede wszystkim indywidualnym podejściem i dostosowaniem narzędzi i technik do jego indywidualnych potrzeb.

Pozwala mi to wspierać klientów borykających się z:

– stresem i radzeniem sobie z trudnymi emocjami w sporcie
– zaburzeniami nastroju
– lękiem i radzeniu sobie z powrotem do sportu po urazie
– zaburzeniami stresowych pourazowych PTSD
– zaburzeniami lękowymi
– zaburzeniami obsesyjno – kompulsyjnymi

Wykorzystuje m.in. techniki poznawcze i behawioralne, techniki poznawcze oparte na uważności (MBCT – Mindfulness-Based Cognitive Therapy). Jestem certyfikowanym coachem ICF. W swojej pracy wykorzystuje umiejętności coachingu w pracy nad budowaniem pewności siebie, nastawienia, motywacji,  dobrostanu i komfortu w życiu pozasportowym. Prowadzę także warsztaty, wykłady, szkolenia i obozy z zakresu psychologii w sporcie.
Jako ekspert z zakresu psychoterapii i psychologii sportu współpracuję z m.in. TVP2, TVN, „Charaktery”, „Asystent Trenera”.

200zł /50min

Blog

Czy wiesz co jesz?

Czy wiesz co jesz?

Zdrowe i zbilansowane jedzenie jest taksamo ważne jak aktywność fizyczna i sen. Dlatego warto wiedzieć, na co warto zwracać uwagę, gdy kupujesz to, co później jesz. W tym wpisie piszemy o tym, czym dobrze się kierować aby podejmować świadome, zdrowe wybory żywieniowe...

Sprawdź, czy dobrze śpisz

Sprawdź, czy dobrze śpisz

Dlaczego ostatnio tak dużo mówi się o zdrowym śnie? Przecież każdy z nas robi to codziennie – kładziemy się spać i wstajemy rano z łóżka. Nie trzeba się tego uczyć, ani wkładać w to wysiłku, bo organizm sam domaga się snu. Czy rzeczywiście? 1. Tu liczy się ilość i...