Jakub Brodecki

Jestem psychologiem w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie poznawczo-behawioralnym (CBT). 

Ukończyłem studia psychologiczne na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Aktualnie jestem w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie poznawczo behawioralnym (CBT) Doświadczenie zdobyłem w klinice Psychiatrii, Stresu Bojowego i Psychotraumatologii w Centralnym Szpitalu Klinicznym MON gdzie pracowałem z młodzieżą oraz dorosłymi zmagającymi się z różnymi kryzysami życiowymi. 

W pracy psychologicznej cenię sobie nieustanny rozwój pogłębiając swoją wiedzę zarówno metodami wykorzystywanymi w innych nurtach psychoterapeutycznych, jak i literaturą, i nowymi szkoleniami.

Zależy mi na poprawieniu komfortu życia klientów zapewniając odpowiednie narzędzia mające na celu ułatwienie w pokonywaniu codziennych trudności życiowych oraz tworząc bezpieczną strefę pozwalając tym samym na swobodne omawianie trapiących klienta kryzysów.

konsultacje psychologiczne 50min/170zł

Blog

Czy wiesz co jesz?

Czy wiesz co jesz?

Zdrowe i zbilansowane jedzenie jest taksamo ważne jak aktywność fizyczna i sen. Dlatego warto wiedzieć, na co warto zwracać uwagę, gdy kupujesz to, co później jesz. W tym wpisie piszemy o tym, czym dobrze się kierować aby podejmować świadome, zdrowe wybory żywieniowe...

Sprawdź, czy dobrze śpisz

Sprawdź, czy dobrze śpisz

Dlaczego ostatnio tak dużo mówi się o zdrowym śnie? Przecież każdy z nas robi to codziennie – kładziemy się spać i wstajemy rano z łóżka. Nie trzeba się tego uczyć, ani wkładać w to wysiłku, bo organizm sam domaga się snu. Czy rzeczywiście? 1. Tu liczy się ilość i...