Artur Cach

współtwórca projektu Inteligentny Trening 2.0, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, trener z licencją UEFA, międzynarodową licencją Coerver Coaching oraz Biofeedback.

Swoją wiedzę zdobywał na szkoleniach, konferencjach oraz stażach trenerskich w Polsce i za granicą. Prelegent podczas szkoleń z zakresu treningu piłki nożnej.

Organizator obozów sportowych, autor publikacji z zakresu treningu piłki nożnej i psychologii sportu. Manager sportu dbający o ścieżkę rozwoju zawodnika oraz trener przygotowania indywidualnego z zakresu treningu piłkarskiego.

Prowadzi zajęcia indywidualne z zawodnikami akademii PKO BP Ekstraklasa m.in. Jagiellonii Białystok, Pogoni Szczecin, Wisły Płock, Górnika Łęczna.

110 zł -55min Biofeedback

Trening piłki nożnej –

1os-120 zł

2os-150 zł

3os-200 zł

4os-240 zł

Blog

Czy wiesz co jesz?

Czy wiesz co jesz?

Zdrowe i zbilansowane jedzenie jest taksamo ważne jak aktywność fizyczna i sen. Dlatego warto wiedzieć, na co warto zwracać uwagę, gdy kupujesz to, co później jesz. W tym wpisie piszemy o tym, czym dobrze się kierować aby podejmować świadome, zdrowe wybory żywieniowe...

Sprawdź, czy dobrze śpisz

Sprawdź, czy dobrze śpisz

Dlaczego ostatnio tak dużo mówi się o zdrowym śnie? Przecież każdy z nas robi to codziennie – kładziemy się spać i wstajemy rano z łóżka. Nie trzeba się tego uczyć, ani wkładać w to wysiłku, bo organizm sam domaga się snu. Czy rzeczywiście? 1. Tu liczy się ilość i...