Aleksandra Bielska

Zapraszam na konsultacje psychologiczne i seksuologiczne – współpracuję z dorosłymi i młodzieżą. Prowadzę również terapię dla par. 

Jestem absolwentką psychologii na Uniwersytecie SWPS w Warszawie  (specjalność: psychologia kliniczna i zdrowia) oraz organizacji produkcji filmowej i telewizyjnej (Uniwersytet Śląski). Obecnie w trakcie studiów podyplomowych z seksuologii na Uniwersytecie SWPS w Poznaniu.

Wspieram osoby:
-będące w zmianie osobistej lub zawodowej;
-doświadczające trudności emocjonalnych, seksuologicznych, w relacjach;
-zmagające się ze stratą,
-poszukujące satysfakcji i sensu życia.

Udzielam również edukacji seksualnej  związanej z poszukiwaniem swojej tożsamości płciowej oraz orientacji seksualnej. Wspieram osoby LGBTQ+.

Przez 20 lat pracowałam w branży filmowo – reklamowej, wiem co znaczy stres i przeciążenie obowiązkami. Swoją zmianę, zarówno zawodową jak i rozwoju osobistego traktuję jako doświadczenie bardzo pomocne w pracy z klientami a połączenie tych dwóch obszarów, biznesu i psychologii, pozwala mi spojrzeć z szerszej perspektywy na trudności, z którymi zmagają się zgłaszające się do mnie osoby.

W pracy jak i w życiu kieruję się założeniami psychologii humanistycznej oraz pozytywnej i skupiam się na potencjałach i mocnych stronach człowieka. Szacunek, akceptacja i życzliwość to filary dobrego kontaktu z drugą osobą i najwartościowszy sposób wspierania jej rozwoju.

Zapraszam na spotkania stacjonarne lub online.

konsultacje psychologiczne i seksuologiczne  150zł /55min
terapia par 240zl/60min

Blog

Czy wiesz co jesz?

Czy wiesz co jesz?

Zdrowe i zbilansowane jedzenie jest taksamo ważne jak aktywność fizyczna i sen. Dlatego warto wiedzieć, na co warto zwracać uwagę, gdy kupujesz to, co później jesz. W tym wpisie piszemy o tym, czym dobrze się kierować aby podejmować świadome, zdrowe wybory żywieniowe...

Sprawdź, czy dobrze śpisz

Sprawdź, czy dobrze śpisz

Dlaczego ostatnio tak dużo mówi się o zdrowym śnie? Przecież każdy z nas robi to codziennie – kładziemy się spać i wstajemy rano z łóżka. Nie trzeba się tego uczyć, ani wkładać w to wysiłku, bo organizm sam domaga się snu. Czy rzeczywiście? 1. Tu liczy się ilość i...