Aleksandra Bielska

Zapraszam na konsultacje psychologiczne i seksuologiczne – współpracuję z dorosłymi i młodzieżą. Prowadzę również terapię dla par. 

Jestem absolwentką psychologii na Uniwersytecie SWPS w Warszawie  (specjalność: psychologia kliniczna i zdrowia) oraz organizacji produkcji filmowej i telewizyjnej (Uniwersytet Śląski). Obecnie w trakcie studiów podyplomowych z seksuologii na Uniwersytecie SWPS w Poznaniu.

Wspieram osoby:
-będące w zmianie osobistej lub zawodowej;
-doświadczające trudności emocjonalnych, seksuologicznych, w relacjach;
-zmagające się ze stratą,
-poszukujące satysfakcji i sensu życia.

Udzielam również edukacji seksualnej  związanej z poszukiwaniem swojej tożsamości płciowej oraz orientacji seksualnej. Wspieram osoby LGBTQ+.

Przez 20 lat pracowałam w branży filmowo – reklamowej, wiem co znaczy stres i przeciążenie obowiązkami. Swoją zmianę, zarówno zawodową jak i rozwoju osobistego traktuję jako doświadczenie bardzo pomocne w pracy z klientami a połączenie tych dwóch obszarów, biznesu i psychologii, pozwala mi spojrzeć z szerszej perspektywy na trudności, z którymi zmagają się zgłaszające się do mnie osoby.

W pracy jak i w życiu kieruję się założeniami psychologii humanistycznej oraz pozytywnej i skupiam się na potencjałach i mocnych stronach człowieka. Szacunek, akceptacja i życzliwość to filary dobrego kontaktu z drugą osobą i najwartościowszy sposób wspierania jej rozwoju.

Zapraszam na spotkania stacjonarne lub online.

konsultacje psychologiczne i seksuologiczne  150zł /55min
terapia par 240zl/60min

Blog

Sprawdź, czy dobrze śpisz

Sprawdź, czy dobrze śpisz

Dlaczego ostatnio tak dużo mówi się o zdrowym śnie? Przecież każdy z nas robi to codziennie –kładziemy się spać i wstajemy rano z łóżka. Nie trzeba się tego uczyć, ani wkładać w to wysiłku,bo organizm sam domaga się snu. Czy rzeczywiście? 1. Tu liczy się ilość i...

Jak być dobrym przyjacielem? 5 pomysłów na lepszą relację

Jak być dobrym przyjacielem? 5 pomysłów na lepszą relację

Są z nami wtedy, gdy ich potrzebujemy. Albo wtedy kiedy po prostu chcemy się pośmiać – zrobić przerwę w pracy, wysłać sobie jakiś film czy wiadomość. Najczęściej mamy pewność, że to, co wysyłamy będzie podobać się naszym przyjaciołom. Skąd to wiemy? Czasem wydaje nam...

Jak polubić siebie tak na serio?

Jak polubić siebie tak na serio?

Samoakceptacja w 5 prostych krokach dla każdego  To już kolejny #TydzieńAkceptacji! Lato to czas, kiedy zaczynamy bardziej zauważać swoje ciało. Ale nie dlatego, że potrzebuje relaksu, odpoczynku czy przyjemności. Najczęściej dlatego, że wychodzimy na plażę, zakładamy...