Fundacja IT 2.0

 

Fundacja działa w obszarze promocji zdrowia i sportu dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Realizujemy projekty edukacyjne, propagujemy nowoczesne formy edukacji, promujemy zdrowy styl życia i rozwój osobisty. Prowadzimy warsztaty dla rodziców i wspieramy rodziny – zarówno w formie warsztatów, webinarów, jak i przy tworzeniu materiałów edukacyjnych.

 

Superwizja i szkolenia
Jako psychologowie i terapeuci podlegamy stałej superwizji i regularnie uczestniczymy w szkoleniach terapeutycznych. Dbamy o etykę pracy i bazujemy tylko na aktualnej wiedzy opartej na wynikach badań naukowych.

Nasza misja
Wspieramy z empatią i w pełni profesjonalnie – pracujemy według sprawdzonych metod, tylko w zgodzie z Tobą i Twoimi potrzebami. Chcemy wspierać i być w tym skuteczni – niezależnie, czy potrzebujesz wsparcia w kryzysie, czy jesteś na drodze do osiągnięcia swojego celu.

Nasze produkty
Tworzymy autorskie materiały, które mogą być bardzo pomocne w Twoim rozwoju i procesie zmiany. E-booki, kursy on-line i materiały do pracy własnej przygotowujemy z myślą o tym, aby były dla Ciebie przydatne, przyjazne i pomagały w utrzymaniu efektów współpracy. Zajrzyj do naszego sklepu – TUTAJ

Obszary naszej pracy

01.

Zdrowie

Twoje zdrowie i dobre samopoczucie jest najważniejsze!

Czy wiesz, że zdrowie psychiczne jest tak samo ważne, jak zdrowie fizyczne? W naszym zespole zadbamy o to, abyś poczuł się dobrze. Wiemy, jak ważna jest zarówno profilaktyka, jak i zadbanie o siebie w kryzysie.

02.

Sport

Rób to, co kochasz i osiągają coraz lepsze wyniki!

Misją współpracy sportowca z psychologiem sportu jest pomoc w zaprezentowaniu swoich umiejętności w jak najlepszym stopniu podczas startu.

03.

Biznes

Wiemy jak ważna jest motywacja, zaangażowanie i wykorzystanie talentów w zespołach. Nie zapominamy o inteligencji emocjonalnej i otwartej komunikacji. Sprawdź, co możemy zrobić dla Ciebie i Twojej firmy.

„Pierwszym krokiem w każdej zmianie jest przejęcie odpowiedzialności za swoje życie. Jak bowiem możemy je zmieniać, jeśli nie czujemy się za nie odpowiedzialni?

I.D. Yalom